Rodinná firma SAIKO-servis byla založena v roce 2000 se záměřením na obchod a servis kopírovacích strojů, faxů a tiskáren. Zakladatel firmy SAIKO-servis, p. Oldřich Saiko starší (†2003), k tomuto odvětví něměl daleko - až do založení firmy SAIKO-servis byl vedoucím servisu MINOLTY s.r.o. pro celý jihočeský region. Již jako zaměstnanec servisu MINOLTY preferoval osobní přístup ke každému zákazníkovi spojený s vysoce profesionálně odvedenou prací, jenž přenesl i do své firmy.

Firmu převzal po smrti Oldřicha Saika staršího jeho syn Oldřich Saiko mladší. Do svých otěží nepřevzal pouze firmu, ale vzal za své i nastavené firemní hodnoty. Stejně jako jeho otec ví, že potřeby každého zákazníka se liší a proto pokračuje v osobním přístupu ke každému zákazníkovi s odváděním vysoce kvalitní práce. Firma si tak získala za více než 15 let působení na trhu široký okruh spokojených zákazníků.

Firma SAIKO-servis se převážně specializuje na stroje značky Konica Minolta a Brother. Jako jejich oficiální obchodní a servisní partner svým zákazníkům nabízí rychlé dodávky strojů, spotřebního materiálu a hlavně kvalitní a rychlý servis.

Image description
Certifikát za ...
Image description
Certifikát za ...

Chcete s námi spolupracovat a psát tak náš příběh?

KONTAKTUJTE NÁS